zamknij

Newsletter

Zapisz się już teraz! i Otrzymuj codziennie zupełnie za darmo najnowsze ogłoszenia z powiatu wprost na Twoją skrzynkę e-mail!

akceptuję regulamin

Zapisz Wypisz   

wykonam stronę www kapeli weselnej, zespołu z odtwarzaczem mp3

Zapewne jako zespół muzyczny potrzebujecie oprócz profesjonalnej prezentacji w Internecie także możliwości zaprezentowania próbek waszych nagrań.

 

Proponuję całościowe zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej (wraz z serwerwem i domeną) oraz prostą i intuicyjną opcję dodawania nowych utworów na stronie. Poprzez wgrywanie na Twoją przyszłą stronę utworów w MP3, tworzenie playlist i następnie odtwarzanie piosenek wprost ze strony. W technologii Flash. Wszystko maksymalnie proste w obsłudze także dla osób bez doktoratu z informatyki stosowanej!

 

Oczywiście będzie można zarządzać innymi częściami strony - aktualności, galeria, referencje, terminy koncertów, sekcja filmów z YouTube, aktualny repertuar.

 

Będzie można też wprost ze strony złożyć zapytanie co do grania w określonym miejscu i godzinie. W końcu mamy XXI w. :-)

 

Oczywiście zapewniam także integrację z Facebookiem i innymi mediami społecznościowymi. To zapewni Waszemu zespołowi grono słuchaczy a także polecających w razie zaistnienia potrzeby “załatwienia” zespołu na imprezę okolicznościową.


Więcej informacji pod numerem telefonu 79-36-49-295. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie osobiste (Kraków i okolice) gdzie wszystko szerzej wyjaśnię,

Odpowiedz

Detale

  • data dodania:
    30-07-2013
  • Telefon:
    79-36-49-295
  • Wyświetleń:
    172

Opcje

Podobne ogłoszenia